LG, Yeni Monitörünü Oyuncuların Beğenisine Sundu

MNT-27GN750-01-2-UltraGear-D-1023x1030-2.jpg

LG, 27 inç boyutunda, 3 tarafı neredeyse kenarlıksız panel ve 240 Hz yenileme hızına sahip UltraGear 27GN750 monitörünü duyurdu. 240 Hz yenileme hızının yanı sıra, bu monitör hem G-Sync hem de Adaptive-Sync teknolojisini destekler. Bu monitör şu anda LG’nin web sitesinde gösterildiği gibi 399,99 $ fiyatla satılıyor.

LG’nin UltraGear 27GN750 monitörü 27 inç FHD ekran kullanıyor ve bu ekran bir oyuncunun kurulumu için mükemmel bir boyut. Neredeyse çerçevesiz tasarım, bu monitörü çoklu monitör kurulumu için mükemmel hale getirir. Bu panel ayrıca Birinci Şahıs atıcılar veya Yarış Simülatörleri gibi daha yüksek aksiyon oyunları için mükemmel olan 240 Hz’e kadar yenileme hızına sahiptir. Herhangi bir ekran takılmasını veya ekran yırtılmasını ortadan kaldırmak için, bu monitör hem G-Sync hem de Adaptive-Sync teknolojisini destekler; bu çok daha etkileyici bir oyun deneyimi sağlar.

Bu monitörün sahip olduğu bir diğer özellik rekabetçi oyuncular için tasarlanmıştır ve bu özellik 1 ms tepki süresidir, bu tepki süresi, monitör tarafından sağlanan Daha hızlı ön ayarda Gri-Gri arasındadır. Bu monitör ayrıca, hem oyun hem de video içeriği tüketimi için mükemmel olan 1.000: 1’lik tipik bir kontrast oranı sunar.

Bu monitör HDR10 için destek sunar ve bu teknoloji bu monitörün canlı renkler ve kontrastla gerçekçi görsel daldırma oluşturmasına olanak tanır. Bu, herhangi bir oyuncunun deneyimine veya HDR oynatma desteğine sahip herhangi bir içeriğe yeni bir daldırma seviyesi getirir.

LG’nin 27GN750 monitörü ayrıca, daha iyi oyun performansı için en aza indirilmiş giriş gecikmesine izin veren Dinamik Eylem Senkronizasyonu, daha karanlık sahnelerde bile daha iyi görünürlük sağlayan A Siyah Sabitleyici özelliğine sahiptir.

Bağlantı için bu monitörde iki HDMI bağlantı noktası ve bir DisplayPort bulunur. Bu video girişlerinin yanı sıra, bu monitörde kullanıcıya monitörün arkasında bulunan iki ek USB bağlantı noktası sağlayan bir USB hub bulunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top