PlayStation Plus Türkiye Abonelik Fiyatlarına Zam!

ps.jpg

Sony Türkiye, ülkemizde PlayStation 4, Pro, PlayStation 3 ve Vita kullanıcıları tarafından kullanılabilen PlayStation Plus’ın ödeme planında değişiklik yaptı. Bu değişikliğin ardından oyuncular, üyelik satın alımlarında %70’e varan zamlarla karşılaşacak.

PlayStation Plus, oyunculara her ay indirilebilecekleri PS4 oyunlarını, özel PlayStation Store indirimlerini ve oyun kayıtları için 100 GB bulut depolama alanını içermesiyle oldukça popüler bir servis. Firmanın “mevcut ücretsiz PlayStation Network hesabınızı geliştiren ve PS4’ünüzden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan bir abonelik hizmeti.” olarak da aktardığı PlayStation Plus, Türkiye’de zamlanıyor. Firma tarafından kullanıcılara yollanan bir e-posta ile kesinleşen zam, 1 mayıs itibari ile hayata geçecek. Güncel fiyat listesine baktığımızda 1 aylık üyelik hizmetinin şu anda 23,99 TL, 3 aylık 74,99 TL, 1 yıllık bedelin ise 179,99 TL olduğunu görüyoruz.

1 Mayıs 2020’den itibaren PlayStation Plus fiyatları nasıl olacak?

  • PlayStation Plus 12 aylık ödeme planı: 239,99 TL
  • PlayStation Plus 3 aylık ödeme planı: 99,99 TL
  • PlayStation Plus 1 aylık ödeme planı: 39,99 TL

Kullanıcılara gönderdiği e-postada yaşanan bu fiyat artışının pazar koşullarından kaynaklandığını söyleyen PlayStation Türkiye ekibi, yeni fiyatların 1 Mayıs 2020’de saat 12.59’dan itibaren geçerli olacağını söylüyor. Bununla birlikte bu tarihten önce yapılan satın alımlar, mevcut fiyatlar üzerinden hesaplanacak ve geçerli üyelik süresinin üzerine eklenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top