Çentiğe Veda Eden Vivo, Ekrana Gömülü Ön Kamerasıyla Apex 2020’yi Tanıttı

Vivo’nun Apex serisi, şirketin en ileri görüşlü özelliklerini sergileyen yıllık konsept telefonudur. MWC 2018’de gördüğümüz orijinal Vivo Apex konsept telefonundaki açılır selfie kamera ve ekran içi parmak izi sensörü ile başladı . Geçen yıl, Apex hattında portless ve düğmesiz bir telefon gördük . Şimdi, markadan yeni bir konsept telefonumuz var: Vivo Apex 2020.

İlginçtir, bu telefon önceki Apex telefonlarının her birinin en büyük iki yeniliğini alıyor ve bunları bir araya getiriyor. Vivo Apex 2020, bir ekran içi selfie kameraya sahiptir, bu da bir çentik, ekran kesimi ve hatta bir pop-up kameraya gerek olmadığı anlamına gelir. Merceğin kendisi camın altında yaşar, böylece onu görmenize gerek kalmaz.

Vivo Apex 2020’de ayrıca bağlantı noktası ve düğme yok. Şarj etmek veya telefona / telefondan veri aktarmak istiyorsanız, yalnızca kablosuz çözümler kullanmanız gerekir. Neyse ki, Vivo Apex 2020, 60W’lık kablosuz şarj hızlarına sahiptir, bu da her 100mAh pilin şarj edilmesi yaklaşık bir dakika süreceği anlamına gelir. Ne yazık ki, Vivo bu yeni Apex’te pil kapasitesinin ne kadar büyük olduğunu açıklamadı.

Vivo Apex 2020’nin arka tarafında gimbal sabitleyici bir ana kamera sistemi de bulunuyor. Bu, sadece lensin değil, tüm modülün mekanik bir gimbal tarafından stabilize edildiği anlamına gelir. Vivo’ya göre, bu, çoğu amiral gemisi akıllı telefonda gördüğümüz geleneksel OIS’den% 200 daha etkili ve süper pürüzsüz video kaydetmeyi inanılmaz derecede kolay hale getirecek.

Son olarak, kamerada 5x – 7.5x optik zoom da bulunuyor. Bu, teorik olarak, görüntü kalitesinde herhangi bir kayıp olmadan 7,5x zoom elde edebileceğiniz anlamına gelir. Bu dengeleyici gimbal, çekiminizin bu kadar yakınlaştırmayla bulanıklaşmasını önlemeye yardımcı olacaktır.

Vivo Apex 2020: Kes sesini ve paramı al! Vivo Apex 2020 Vivo Apex 2020: Kes sesini ve paramı al!

Bu telefon kulağa çok etkileyici geliyor, ancak Vivo Apex 2020’yi satın alma konusunda umutlarınızı kaçırmayın. Orijinal Apex Vivo Nex olmasına ve ticari bir sürüm görmesine rağmen, Apex hattındaki 2019 girişi sadece gerçek bir ürün haline geldi olarak in vivo Nex 3 . Vivo Apex 2020 fiziksel olarak var – ve muhtemelen MWC iptal edilmezse bunu ilk elden görebilecektik – ama muhtemelen burada gördüğümüz cihaz pazara sunmayacak.

Yine de, Vivo Nex 4 bu telefonun yönlerini getirecektir. Beklememiz ve görmemiz gerekecek!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top