Robert Pattinson’lı “The Batman”in Deneme Çekiminden Bir Görüntü Yayınlandı!

The Batman’in yönetmeni olan Matt Reeves, Robert Pattinson’ı Batman kostümü içinde ilk kez görme şansı yakaladığımız test çekimi görüntülerini yayınladı.

Robert Pattinson’ın başrolünde yer aldığı DC çizgi roman uyarlaması “The Batman”den video yayınlandı. Matt Reeves’in paylaştığı videoda, kamera testi amacıyla yapılan deneme çekimi yer alıyordu. Ancak video, her ne kadar deneme amaçlı olsa da hayranlardan olumsuz tepkiler almaya başladı.

Yayınlanan bu kısa video yeni Batman hakkında çok fazla ipucu barındırmıyor olsa da, karakterin maskesindeki dikiş izlerinin belirgin olması, alışık olduğmuz Batman kostümüne henüz tam olarak geçmemiş, kahramanlık macerasının başlarındaki bir Batman’in bizleri beklediğini düşündürüyor.

The Batman’in oyuncu kadrosunda karakterleri belli olan isimler Batman rolüyle Robert Pattinson; Catwoman rolüyle Zoe Kravitz; The Riddler rolüyle Paul Dano ve Jim Gordon rolüyle Jeffrey Wright, Alfred rolüyle Andy Serkis, The Penguin rolüyle Colin Farrell, Carmine Falcone rolüyle John Turturro ve hangi karakteri canlandıracağı açıklanmayan Peter Skarsgard’dan oluşuyor. The Batman’de Gotham Şehri olarak İskoçya Glasgow’un yapılarının gösterileceği daha önce resmi olarak açıklanmıştı. Senaryoya dair elimizde olan tek bilgi, yönetmenin ve Colin Farrell’ın söylediklerine dayanıyor. Yönetmen, Batman’in dedektif olduğunu kanıtlayıcı bir noir hikaye sunacağını uzun süre önce açıklamıştı. Colin Farrell ise Jimmy Kimmel Live’e katıldığı zaman senaryo hakkında ‘güzel, karanlık, hareketli’ tanımlamasını yapmıştı.

The Batman, 25 Haziran 2021’de izleyici karşısında olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top