Yeni Testere Filmi “Spiral: From The Book of Saw”dan Fragman Geldi!

Yeni Testere filmi Spiral: From the Book of Saw’dan ilk fragman yayınlandı. Bir reboot filmi olan Spiral, önümüzdeki Mayıs ayında sinemaseverlerle buluşacak.

Tüm zamanların en popüler korku serilerinden olan Testere (Saw) yakında beyaz perdeye geri dönüyor. Serinin bir reboot şeklinde hazırlanan yeni filmi Spiral: From the Book of Saw‘dan bugün ilk fragman yayınlandı. Paylaşılan görüntüler, Testere serisinin ilk filmlerini andıran yapısıyla oldukça etkileyici görünüyor diyebiliriz.

Spiral filminin başrolünde ünlü komedyen ve oyuncu Chris Rock var. Chris Rock ayrıca filmin yazarlığını ve yapımcılığını üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Chris Rock’a Samuel L. Jackson ve Max Minghella gibi isimler eşlik edecek. 

Spiral: From The Book of Saw’un konusu ise şöyle: Gölgelerde çalışan saygıdeğer kıdemli polis Marcus ve gıcık bir dedektif olan Ezekiel “Zeke” Banks yaşanan olayların ardından bir araya gelir. Olaya Zeke’in acemi partneri de dahil olur. Üç kanun adamının amacı, şehirde yaşanan tüyler ürpertici cinayetleri araştırmaktır. Farkında olmadan üçü de bir tuzağın içine çekilecektir. Zeke ise tam olarak katilin oyununun ortasında bulacaktır.

Spiral, serinin önceki filmlerinden çok daha farklı bir yapıya sahip olacak gibi görünüyor. En azından ilk fragmanı için konuşacak olursak Spiral’in David Fincher’ın Se7en filmini andıran bir görüntüsü var diyebiliriz. Testere serisi bildiğiniz gibi devam filmleriyle serinin hayranlarını pek tatmin etmeyi başaramamıştı. Spiral şimdi seride yeni bir beyaz sayfa açmaya çalışacak.

Darren Lynn Bousman (Saw II, Saw III, Saw IV) tarafından yönetilen Spiral: From the Book of Saw, 15 Mayıs 2020’de gösterime girecek.

Fragman:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top