Hızlı ve Öfkeli 9’un Yönetmeni, Han’ın Neden Yeni Filmde Yer Aldığını Açıkladı

Fast 9‘un son fragmanı, Fast and Furious: Tokyo Drift’da öldürülen Han’ın şok edici dönüşünü ortaya çıkardı. Lin, bazı şeyleri düzleştirmek için karakteri geri getirmeye karar verdi.

“Han benim için çok şey ifade ediyor çünkü Fast & Furious’dan önce bir karakterdi,” dedi Lin, Total Film dergisine . Han, Hızlı filmlerden önce Lin’in üzerinde çalıştığı Yarın Better Luck’ta bir karakterdi. Lin’in #JusticeForHan hashtag kampanyasını öğrendiği filmin 15. yıldönümü gösterimindeydi.

“Biri bana Han ve [Deckard] Shaw hakkında sorular sordu,” diyor Lin. “Şöyleydim: ‘Bekle, ne? Shaw 8’de barbeküde mi? ” [güler] Gerçekten kafam çok karışmıştı. Geri dönmenin en büyük nedenlerinden biri, bir şeyi düzeltmemiz gerektiğine inanmaktı. ”

Sung Kang tarafından canlandırılan Han, Tokyo Yarışı’ndan önce çekilen film nedeniyle Fast 6’nın bir parçasıydı. Bu hikaye Han’ın, Fast 8’in sonunda Dom’un barbeküsüne oldukça rahat baktığı Jason Statham’ın Deckard Shaw tarafından öldürüldüğünü ortaya koydu. Birçok hayran, Shaw’un Han’ın ölümündeki rolünü göz önünde bulundurarak mürettebatla yakınlaştığını ve çok Hızlı 9 umarım skoru doğru ayarlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top