Huawei Watch GT 2 42 mm Modeli Türkiye’de Satışa Sunuldu

Çinli teknoloji üreticisi Huawei’nin yeni akıllı saati Huawei Watch GT 2 42 mm serisi satışa sunuldu. 46 mm olan modelin ardından kadınlara hitap eden bu akıllı saat, özellikleriyle akıllı saat pazarını oldukça hareketlendireceğe benziyor.

HUAWEI Watch GT 2 42 mm Serisi kadınlara yönelik tasarımıyla dikkat çekiyor.

Kadın kullanıcılara yönelik tasarlanan estetik görüntüsüyle beğeni toplayan HUAWEI Watch GT 2 42mm, Elegant ve Classic olmak üzere birbirinden farklı iki modeliyle Türkiye’de satışa sunuldu. Huawei Watch GT 2 42 mm gümüş ve roze altın kaplama kadran seçenekleriyle asla çıkartmak istemeyeceğiniz şık bir hayat asistanı oluyor.

HUAWEI Watch GT 2 42mm şık bir akıllı saat olmanın da ötesinde, kullanıcılarına daha sağlıklı bir yaşam tarzının da yollarını açıyor. HUAWEI’nin 3 boyutlu cam tasarımıyla, daha geniş ve sınırsız bir ekran oluşturan ilk akıllı saati olma özelliğini taşıyor. Watch GT 2 42mm, tüm standart saat kayışları ile uyumlu yapısıyla, kendi tarzınızı ister günlük yaşamınızda ister spor sırasında yansıtmanız için sınırsız seçenek sunuyor.

Size Özel Spor Koçunuz:

Spor modunda HUAWEI WATCH GT 2 42mm, sekiz açık hava sporu (koşu, yürüyüş, patika koşusu, bisiklet, açık deniz, triatlon) ve yedi kapalı salon sporu (Yürüyüş, koşu, bisiklet, yüzme havuzu, serbest çalışma, eliptik makine, kürek makinesi) dahil olmak üzere 15 spor modunu destekliyor. Bu 15 spor modu için akıllı saat, yaklaşık 190 veri türünün tam ve kesintisiz izlenmesini sağlıyor.

Sağlık Danışmanınız Her Zaman Yanınızda:

Sağlık takibinizi kolaylaştıran geliştirilmiş güçlü algoritmalardan faydalanan HUAWEI Watch GT 2 42mm, kullanıcıların sağlık takibini kolaylıkla yapabilmesini sağlıyor. Cihaz, kalp atış hızınızı, dinlenme, performans ve uyku halindeyken sürekli izleyerek size kalp değerlerinizi hatırlatıyor. TruRelax özelliği kalp atış hızınızın değişkenliği üzerinden stres seviyenizi ölçüyor. Geliştirilmiş TruSleep 2.0 özelliği ise uyku esnasında kalp atış hızını ve uyku nefes kalitesini takip ederek uyku kalitenizi değerlendiriyor. Size uyku sorunlarıyla ilgili öneriler sunmasının yanında, kalp atış hızınız spor modu haricinde; 100 bpm’nin üzerindeyse veya 10 dakikadan uzun olarak 50 bpm’nin altındaysa da sizi uyarıyor.

Asla Çıkartmanızı Gerektirmeyen Pil Ömrü:

Klasik modda, HUAWEI WATCH GT 2 42mm serisi; haftada 30 dakikalık Bluetooth çağrısı, 30 dakikaya kadar müzik çalma; 90 dakikalık egzersiz ve geceleri bilimsel uyku modu açıkken bir hafta boyunca sürekli çalışabiliyor.

HUAWEI Watch GT 2 42mm Genel Özellikleri;

Huawei’nin üç boyutlu cam tasarımıyla, daha geniş ve sınırsız bir ekran oluşturan ilk akıllı saati olma özelliğini taşıyan HUAWEI Watch GT 2 42mm, Elegant ve Classic olmak üzere birbirinden farklı iki modeliyle kadınların beğenisine sunuldu. Şık bir akıllı saat olmanın da ötesinde kullanıcısına daha sağlıklı bir yaşam tarzının da yollarını açan saat, tüm standart saat kayışları ile uyumlu. Kullanıcının tarzını ister günlük ister spor sırasında yansıtmaları için sınırsız seçenek sunuyor.Huawei Watch GT 2 42mm, sekiz açık hava sporu (koşu, yürüyüş, patika koşusu, bisiklet, açık deniz ve triatlon) ve yedi kapalı salon sporu (yürüyüş, koşu, bisiklet, yüzme havuzu, serbest çalışma, eliptik makine, kürek makinesi) olmak üzeree 15 spor modunu destekliyor ve bu 15 spor modu için yaklaşık 190 veri türünün tam ve kesintisiz izlenmesini sağlıyor. Ayrıca kullanıcının sağlık takibini kolaylıkla yapabilmesini sağlıyor. Kullanıcının kalp atış hızını, dinlenme , performans ve uyku halindeyken sürekli izleyerek kalp değerlerini hatırlatıyor. TruRelax özelliği kalp atış hızının değişkenliği üzerinden stres seviyesini ölçüyor. Geliştirilmiş TrueSleep 2.0 özelliği uyku esnasında kalp atış hızını ve uyku nefes kalitesini takip ederek kişinin uyku kalitesini değerlendiriyor. Uyku sorunlarıyla ilgili öneriler sunmasının yanında kişinin kalp atış hızı spor modu dışında 100bpm’nin üzerine çıktığında veya 10 dakikadan uzun olarak 50bpm’nin altına indiğinde uyarıyor. Huawei Watch GT 2 42mm serisi, klasik modda haftada 30 dakikalık Bluetooth çağrısı, 30 dakikaya kadar müzik çalma; 90 dakikalık egzersiz ve geceleri bilimsel uyku modu açıkken 1 hafta boyunca dayanabiliyor.

Huawei Watch GT 2 42 mm Türkiye Satış Fiyatı;

Huawei Watch GT 2 42mm Classic modeli 1.499 TL tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı ve Elegant modeli ise 1,599TL tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatıyla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top