15 GÜNDE BİR UZAYLILAR TARAFINDAN ZİYARET EDİLİYOR OLABİLİRSİNİZ

İnsanoğlu gözünü gökyüzüne diktiğinden beri aklında tek bir soru var dı evrende yanlız mıyız?

Teknoloji geliştikçe tabi ki bu sorunun cevabı da netleşmeye başladı.

Dünyada ki her kum tanesi kadar evrende insanoğlunun yaşayabileceği gezegenler olduğu düşünülmektedir.

Sizce sahiden yalnız olabilir miyiz?

Peki, tüm bu uzaylı yani dünya dışı varlık söylentileri gerçekçi olarak ne zaman başladı?

Her şey 8 Haziran 1948 yılında başladı. Yani Roswell kasabasında o dönem de ABD gazete başlıkların da şu cümleler geçiyordu.

“ABD ordusu uçan daire buldu ve bunun ABD mülkü olduğunu duyurdu”

O günden sonra günümüz de bir açıklama ortaya çıktı o açıklama şuydu.

1948 yılında roswell kazasından sonra ulusal basın klubü bir basın açıklaması yaptı.  Açıklama da şu sözler yer alıyordu. Bizler kaza yapmış ufo araçlarına ve onların içerisin deki cesetlere ulaştık ancak bu durum halkı paniğe sokacağından dolayı halka duyurmadık.

Roswell kasabası günümüzde birçok kişi tarafından aslında hala alay konusu olarak nitelendirilen bir kasaba olarak geçmektedir. Bunun nedeni ise kasaba hakkında uzaylılar ile ilgili birçok efsanevi söylentiler geçmektedir.

Ancak Roswell kasabası dünya dışı varlıkla ilgili her şeyin dönüm noktasıydı.

Kasabayla ilgili tüm söylentileri bir kenara bırakalım. Yaşanan kazadan sonra 1970 yılında yanlışıkla bir belge yayınlandı  belgenin adı Guy Hottel belgesidir. Bugün FBİ sitesine girip guy hottel diye arattığınızda belgenin resmi bir şekilde yayınlandığını görebilirisiniz. Ancak belge yayınlandıktan sonra FBİ yeni bir açıklama yaparak belgeyi yalanlamak içerisinde ki bilgilerin doğru olmadığını savunmak zorunda kaldı. Tabi ki böyle bir adım atacaktı yani sizlerde elinizdeki güçlerin başkası tarafından bilinmesini istemezsiniz demi bu durum tamda buydu.

Kaynak: https://www.fbi.gov/news/stories/ufos-and-the-guy-hottel-memo

Günümüz de yakında zaman bir plartformda ifşa belgeseli diye bir belgesel yayınlandı. Belgeselde tüm bu konulara değiniliyor Roswell kazasından ve ondan sonra yaşanan tüm dünya dışı varlık eylemleri kanıtlarıyla birlikte sunuluyor. Orada ilgi çekici bazı başlıklardan sizlere bahsedebilirim.

Başlıkları duyduğunuz da hadi canım diyeceğiniz bir kısım olacağından da eminim 😊

Öncelikle bu açıklamalar ve başlıklar ABD komutanları ve ABD ‘ Üst düzey yetkili olan kişilerin açıklamasıdır. Ancak bu açıklamalar olaylardan yıllar sonra insanlara sunulmuştur. Çünkü röpörtaj veren kişilerin ABD’ nin çeşitli yetkili kişiler tarafından tehdit edildiği açıklanıyor. Tabi ki bu kişilerde korkudan dolayı kimseye bir şey söylenemiyor. Olayın ilginç tarafı ABD başkanları bile bu olayın dışında bıraktırılıyor.

Uzaylılar neye benziyordu?

Bizler yıllardır çeşitli uzaylı filmleri, belgeseller veya dizileri izliyoruz benim her defasında aklıma gelen soru şuydu. Bu uzaylı karakterlerini rastgele çiziyor olamaz veya kostümlerini tasarlıyor olamazlar bir yerden ilham almaları gerekirdi.

Yapılan belgeselde abd komutanlarına soruyorlar uzaylılar neye benziyordu?

5 Farklı abd komutanıda aynı şeyleri dedi

1 – Kafatası çok farklıydı

2- Kolları çırpı gibiydi

3-Rengi Griydi

4- Ortalama 90 cm ve 120 cm boyları arasındaydılar

5- Görünüşte kulakları yoktu 2 adet kulak delikleri vardı ve kulak memeleri yoktu

6- Burunları girintiliydi

7- Dört parmakları Vardı

8- Gözleri büyüktü

Hmm şimdi bir şeyler aydınlanmaya başladı tabi ki. Atalarımızın çok güzel bir sözü vardır. “Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.” Sizce ‘ de bunların hepsi tesadüf olabilir mi?

Söylentilere göre Roswell kazasından sonra dünya üzerinde bir çok farklı ülkede 100 e aşkın ufo kazaı meydana geldiğini belirtilmektedir.

Başkan Kennedy Ufo Olayı Ve Ölümü

Başkan Kennedy ufo hakkında tüm gerçekleri öğrenmek ve bunu halka duyurmak istiyordu. Ancak önünde CİA gibi kurumun engeli vardı ve onunla mücadele etmeye başladı ve ölümünün asıl sebebinin bu olduğunu söyleniyor.

Marilyn Monroe Ölü Bulunması

Ufolarla bu olayın ne ilgi var diyeceksiniz ancak çok alakası var.  Evet videoyu izlediniz belgesel deki belgelere göre asıl ölüm nedenin ne olduğunu tam manasıyla gördünüz. Marilyn Monroe Ulusal güvenlik gizli bilgileri biliyordu. Yani ufolar.

Şimdi farklı bir başlığa geçelim.

Ben Rich 1975 -1997 Skunk Works Başkanı

Ağzından çıkan sözlere bakalım

İki Tip Ufo Vardır

  1. İnsan Yapımı Ufolar
  2. Dünya Dışı Ufolar 

Uzaylılar dünyaya getirecek teknolojiye artık sahibiz.

Bunun yanı sıra belgesel deki bilgilere göre dünya dışı varlıkların araçları o kadar iyi bir şekilde taklit edilmiş ki uydurma bir uzaylı saldırı gerçekleştirilebilir hale gelmişlerdir.

Tabi durumu kötü emelleri kullanan insanlar dünya üzerinde her zaman var olmaya devam edecektir. Ancak bizler şunu anlamalıyız.

Dünya gelenin de insanoğlunun en büyük olayı yalnız olmadığımızı keşfetmemizdir. Bu evren veya başka evrenlerde başka canlılar zeki varlıklar var bizler yalnız değiliz. Bu inanılmaz bir keşif.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top