Dartz’ın Yeni Canavarı Prombron Black Stallion’ın İlk Teslimatı Yapıldı

Kasım ayındaki Dartz‘taki çılgın insanlar en son yarattıklarını, Prombron Black Stallion’ı tanıttılar , bu nedenle üzerinde çalıştığı donör Hummer H2’yi karşılaştırmalı olarak evcilleştirmeyi başardı.

İlk müşteri örneği şimdi Noel için tam zamanında teslim edildi.

Bir Dartz’u kimin aldığını merak ediyor olabilirsiniz. İlk Kara Aygır durumunda, Çek Cumhuriyeti’ndeki, içerik listesinde esrar içeren yiyecek ve içecek ürünlerinde uzmanlaşmış bir şirkete teslim edildi. SUV, şirketin yeni enerji içeceği SoStoned’i tanıtmak için kullanılacak.

Tehditkar SUV’nin başka bir örneğinin yaklaşan bir filmde başrol oynayacağını da biliyoruz, ancak Dartz’ın henüz bunu söylemesine izin verilmiyor. Önceki bir Dartz olan Prombron Kombat’ın 2012’de “Diktatör” te rol aldığını hatırlayabilirsiniz .

Kara Aygır H2’ye dayanırken, Hummer ile tek bir gövde panelini paylaşmaz. Özellikle çizgi etrafında birçok orijinal Hummer elemanının bulunduğu iç mekanda durum böyle değil. Dartz, markanın imzalı timsah derisi kaplamalarını eklemek de dahil olmak üzere işleri ladinlemek için elinden geleni yaptı. Yakıt doldurma kapağının arkasında timsah derisi bile bulacaksınız. Bize nedenini sorma.

Letonya firması araçlarında güçlü motor yükseltmeleri sunuyor, ancak bu özel Siyah Aygır, bağışçı Hummer’ın stok mekaniğine sahip. Bu, doğal emişli bir V-8 ön, otomatik şanzıman ve dört tekerlekten çekiş anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top