Windows 10 Üzerinden ‘Android Telefonları Arama’ Özelliği Kullanıma Sunuldu

Android akıllı telefon kullanan Windows 10 kullanıcıları, Telefonunuzla doğrudan PC’nizden telefon görüşmesi yapmanıza (ve almanıza) olanak sağlayan özelliğin artık Telefonunuz uygulaması aracılığıyla herkese sunulduğunu öğrenmekten memnun olacaklardır.

Çağrılar özelliği Ekim ayında tekrar test edilmeye başlandı ve PC’niz ile telefonunuz arasında çağrıları istediğiniz gibi sorunsuz bir şekilde aktarabilmeniz de dahil olmak üzere bir dizi güzel hile ile birlikte geliyor .

  • Windows 10’u satın alın: Aralık 2019’daki en ucuz fiyatlar
  • Bunlar en  iyi ücretsiz Android uygulamaları
  • 2019’un en  iyi akıllı telefonlarını sıralıyoruz

Ve şimdi işlevsellik tüm Android akıllı telefonlara yayılıyor – iOS modelleri olmasa da – 7.0 veya daha eski bir sürümü kullanıyor (daha önce sadece ana Samsung Samsung modellerinde mevcuttu).

Windows Insider@windowsinsider

Thank you #WindowsInsiders for your feedback over the last couple of months. Today, we’re pleased to announce the general availability of the #YourPhone app Calls feature, which allows you to receive and make phone calls on your PC: https://aka.ms/YourPhone 

View image on Twitter

35712:04 AM – Dec 12, 2019Twitter Ads info and privacy173 people are talking about this

Başka bir deyişle, bazı kullanıcılar şimdi sahip olacak, diğerlerinin biraz beklemesi gerekebilir (veya belki daha uzun süre). Özelliği elde etmek için Windows 10 May 2019 Güncelleştirmesi veya daha yenisini kullanmanız gerektiğini ve tabii ki Telefon uygulamanızın en son sürümünü (ve de belirtildiği gibi, telefonunuzda Android 7.0+) kullanmanız gerektiğini unutmayın.

Microsoft, bu yıl boyunca, telefonunuzda kısa mesaj gönderme ve alma, çeşitli erişilebilirlik iyileştirmeleri ve muhtemelen konuştuğunuz ‘telefon ekranı’ (yansıtma) özelliği de dahil olmak üzere birçok çalışma yapıyor .

  • 2019’un en iyi dizüstü bilgisayarlarından bazıları Windows 10 kullanıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top