Sonic the Hedgehog Filminde Bir Kilometre Taşı Daha Geride Kaldı

Kasım 2019’dan Şubat 2020’ye kadar bir gecikme yaşanmasına rağmen , canlı aksiyon Sonic The Hedgehog filmi tamamlanmak üzere. Yönetmen Jeff Fowler, filmin ses karışımının yapıldığını doğruladı.

Fowler, Paramount Pictures’ın ses miksleme odası gibi görünen bir fotoğrafı olan Twitter’da haberi paylaştı. Fowler, Sonic the Hedgehog’un Batman v Super: Adalet Şafağı, Deadpool, Mad Max: Fury Road 2018 Tomb Raider yeniden başlatıldı, Terminator: Karanlık Kader ve diğerleri.

Junkie XL ayrıca video oyunları için müzik besteledi. Şarkıları, 2005’in Tüm İnsanları Yok Et ve Forza Motorsport , Tükenmişlik İntikamı , Hız İhtiyacı: Yeraltı , SSX Blur ve daha fazlası gibi başlıklarda duyulabilir .

Sonic the Hedgehog, titiz karakterin tasarımına ilişkin topluluk tepkilerine cevap olarak Kasım 2019’daki tiyatro çıkışından çıktı . Yeni bir fragman Sonic Mania üzerinde çalışan bir animatör tarafından yönetilen bir başarı olan Sonic’in yeniden tasarlandığını ortaya koydu . Ne yazık ki, bu stüdyo – Vancouver merkezli Moving Picture Company (MPC) , bölgedeki “artan dış pazar baskılarını” öne sürerek kapılarını kapattı .

Sonic the Hedgehog, 14 Şubat 2020’deki tiyatrolarda gösterime girdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top