Ünlü Kahin Baba Vanga’nın 2020 Yılı Kehanetleri Açıklandı. Kahin Baba Vanga’ya göre 2020 yılında neler olacak?

Dünyanın en ünlü kahinlerinden Baba Vanga’nın 2020 yılı için ileri sürdüğü kehanetler paylaşıldı. Baba Vanga’nın kehanetlerine göre 2020 yılı hem politik hem de doğa olayları konusunda hareketli geçecek.

Yeryüzünün en dikkat çeken kahinlerinden olan Baba Vanga, kehanetleriyle günümüzde bile korku salmaya devam ediyor. Üzerinden yıllar geçmesine rağmen bugün bile birçok kehaneti gerçekleşen Baba Vanga’nın 2020 yılı kehanetleri yavaş yavaş okunmaya başlandı. Bulgaristan’da sıradan bir insan iken bir anda tüm dünyanın gözünü diktiği bir kadın haline gelen Baba Vanga’nın 2020 yılı ve sonrası için bıraktığı kehanetleri, bizleri pek parlak bir gelecek beklemediğini gösteririyor… Ustası Nostradamus kadar ünlü olan Balkanların Nostradamus’u olarak bilinen Baba Vanga’nın 2020 kehanetleri herkesi korkuttu.

İşte o kehanetler;

*Baba Vanga’nın 2020 yılı ile ilgili kehanetleri arasında en dikkat çekeni, uzak doğu ile ilgili. Baba Vanga, 2020 yılında Çin, Japonya ve hatta Pakistan’ı vurabilecek büyüklükte bir tsunaminin olacağını söylemişti.

*2020 yılı için ileri sürülen kehanetlerden bir tanesi de ABD Başkanı Donald Trump ile ilgili. Baba Vanga’ya göre Donald Trump, 2020 yılında çok ciddi sağlık sorunlarıyla boğuşacak. Hatta Baba Vanga’nın kehanetlerine göre Donald Trump’ın olası rahatsızlığı, duyma kaybına kadar ulaşacak. Ancak Baba Vanga, bu rahatsızlığın nasıl ve neyle sonuçlanacağına dair bir açıklama yapmamış.

*Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in de 2020 yılında iyi bir dönem geçirmeyeceğini söylüyor. Çünkü kehanetlere göre Putin, 2020 yılında bir suikaste uğrayacak. Üstelik suikasti gerçekleştirecek kişinin, büyük bir ihtimalle Putin’in kendi koruma ekibinden bir kişinin olacağı ifade ediliyor. 

*Baba Vanga’nın Rusya ile ilgili bir kehaneti daha var. Bu kehanet, Rusya’nın önümüzdeki yıl büyük bir göktaşı kriziyle karşı karşıya kalabileceğini gösteriyor. Ayrıca Baba Vanga’ya göre Avrupa, 2020 yılında büyük bir ekonomik çöküşün içine girecek. Aslına bakacak olursak Baba Vanga’nın Avrupa kehaneti, gerçek olabilecek gibi görünüyor çünkü İngiltere’nin Brexit Anlaşması, Avrupa’yı derinden sarsacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top