122 Milyon Dolar Maliyetiyle Dünyanın İlk Warner Bros. Oteli Açılacak

Warner Bros. hayranları heyecanlanıyor – dünyanın ilk Warner Bros. temalı oteli Abu Dabi’de açılıyor. Zaten 1,65 milyon metrekarelik Warner Bros tema parkına ev sahipliği yapan 2021 Yas Island, aynı zamanda en sevdiğiniz karakterlerin temalı 250 odalı bir otele ev sahipliği yapacak.

Otel şu anda başkentte bulunan Yas Adası’ndaki gelişim aşamasındadır ve inşaatı şimdi yüzde 40 oranında tamamlanmıştır. Warner Bros. World Abu Dhabi tema parkına bitişik olacak, böylece bir kez açılınca, otelde kalmak isteyenler tam bir Warner Bros. deneyimini yaşayabilecekler

Peki, neye benzeyecek? 

Dış işleme 

Warner Bros. oteli, ilk kez açılacak türden bir otel, ancak hem eğlence hem de iş amaçlı konuklara birinci sınıf olanaklar sunarken, dünyaca ünlü Warner Bros. markasından ilham alacağını varsaymak güvenli.

Warner Bros. oteli sekiz katın üzerinde 250’den fazla odaya sahip olacak ve Warner Bros’u kutlayan modern bir dekora sahip olacak. ‘ kapsamlı film ve televizyon kütüphanesi.

Ayrıca, konukların Yas Island’da kendine özgü ufuk çizgisine girebilecekleri özel Warner Bros. restoranları, birinci sınıf bir spa, fitness kulübü ve gölgeli bir çatı havuzu da olacak.

Küçükler için, Warner Bros. oteli, kapalı ve açık Çocuk Kulübü ve çocuk dostu bir havuz gibi çeşitli imkanlar sağlayacaktır.

İş seyahatinde olanlar için çeşitli kaliteli ve uyarlanabilir toplantı odaları ile etkinliklere ev sahipliği yapabilecekleri büyük bir balo salonu olacak.

Gelişim hakkında yorum yapan Warner Bros. Küresel Markalar ve Deneyimler Başkanı Pam Lifford, “Warner Bros. Dünya Abu Dabi’nin başarılı çıkışının ardından, bölgedeki varlığımızı stüdyodaki ilk markalı otelle genişletmekten heyecan duyuyoruz . Bu yeni girişim Warner Bros’a hediye verecek. zengin eğlence mirası, hayranlarına en sevdikleri marka ve karakterleri tecrübe etmek için eşsiz bir yol sunuyor. ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top