Ryan Reynolds’lu GTA V: Free Guy Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Yapımına Disney Fox’u satın almadan önce başlanan ve başrolünde Ryan Reynolds’ın yer aldığı ilginç aksiyon-komedi filmi Free Guy’dan ilk fragman geldi. Filmde Ryan Reynolds, bir bilgisayar oyunundaki bir yan karakteri oynuyor.

Oyunlarda bilgisayarın oynattığı, oyunculara ait olmayan karakterlere Non-Player Character (NPC) yani oyuncu olmayan karakter denir. Ryan Reynolds da kendisini sıradan bir banka memuru zanneden bir NPC’dir. Bir gün kendisinin şiddet dolu bir açık dünya oyununda NPC olduğunu keşfeder. 

Free Guy’ın oyuncu kadrsounda Raynolds’ın yanında Channing Tatum, Taika Waititi, Lil Rey Howery, Joe Keery ve Jodie Comer yer alıyor. Senaryosunu Matt Lieberman ve Zak Penn’in kaleme aldığı filmi Shawn Levy yönetiyor.

Levy, günde 17 defa soyulan bir bankada çalışan Guy adlı karakterin, durumun normal olmadığını fark etmesiyle hikayein başladığını söylüyor. Guy daha sonra oyun dünyasında “sınırsız güçlerini” kullanmaya başlıyor. 

FreeGuy filmi 3 Temmuz’da vizyonda olacak. Ryan Reynolds’ın “Deadpool’dan beri hiçbir rol için olmadığı kadar heyecanlandığını” söylediği karakterinbeyaz perdedeki yolculuğu büyük dikkat çekecek gibi görünüyor. 

Fragman:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top