Dwayne Johnson, Black Adam Filminin Çıkış Tarihini Açıkladı

Yıllarca ipucu ve umut ettikten sonra, Dwayne “The Rock” Johnson, Aralık 2021’den beri resmi olarak Kara Adam’ı ekrana getirdiğini doğruladı. Filmin Warner Bros’un doğrudan bir devamı olup olmadığı belli değil. Shazam! ya da daha büyük bir DC evreni başlatmak için yapılmış bir film, ancak Johnson güçlerini bencil sebeplerle kullandığı için mahkum olan Büyücünün eski avatarı olan kötü adam Black Adam’ı oynayacak.

Johnson haberi instagramındaki bir yazıyla paylaştı, Jim Lee’nin Adam’ın siyah ve altın rengindeki konsept sanatıyla tamamladı:

Johnson, 2014 yılında tamamen Kara Adam olarak kullanılmıştı, ancak Shazam’ın yapımında gecikmeler yaşandı! Filmin programı ile çatışmasına neden oldu. Daha sonra solo bir Siyah Adam yüzdü . Johnson buradaki çıkış tarihi ile ne ima ediyor olabilir – ya da şu anda Shazam’ın yapım öncesi devam filmi olabilir .

Teth-Adam adı verilen Siyah Adam, 13. yüzyılda Mısır’da doğdu ve bir yetişkin olarak, günümüz Billy Batson gibi Shazam’ın gücünü alması için seçildi. Shazam! şimdinin gücünü kazandıktan sonra, Kara Adam’ın Yedi Ölümcül Günahı serbest bıraktığını ve dünyayı neredeyse imha ettiğini açıklayan bile buna atıfta bulundu.

İşlevsel olarak, Kara Adam her bit Billy Batson’a eşittir, aynı güçlere sahip – onu Süpermen’le ayak başparmağa gidecek kadar güçlü kılar. Modern DC Comics Universe’da ise dünya lideri olarak rol aldı. Modern günde yeniden canlandırıldıktan / serbest bırakıldıktan sonra, bir zamanlar antik dönemde yönettiği telafi edilmiş orta doğu ülkesi olan Khandaq’a geri döndü. Orada, özgün konularının soyundan gelenler onu teokratik bir yönetici olarak kabul etti.

Adam gururlu, güçlü ve kendi şeref kurallarına uyuyor. Onun amacı, halkını korumak ve toplum olarak büyümelerini teşvik etmektir ve Amerikan süper kahramanlarının küresel normlar üzerinde büyük bir etkisi olduğuna inanıyor.

Bir sonraki Shazam’da Siyah Adam’ın hangi tarafını göreceğiz taksit görülmeye devam ediyor, ancak bence her iki şekilde de bahis oynamak güvenlidir, The Rock onu hayata geçirirken biraz eğlenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top