Microsoft ve Adobe, E-İmza Alanındaki Ortaklıklarını Genişlettiler

Microsoft ve Adobe zaten birden fazla ürün ve hizmet üzerinde birlikte çalışıyor. Dün, Microsoft ve Adobe, Adobe Sign ve Microsoft Office 365, Dynamics 365 ve Azure arasında daha derin bir entegrasyon olduğunu duyurdu. Adobe Sign zaten Microsoft’un tercih ettiği e-imza çözümüdür. Şimdi, Microsoft’un ürün ve hizmetleri arasında daha derin Adobe Sign entegrasyonunu duyuruyorlar, bunlar hakkında daha fazlasını okuyun.

  • Microsoft SharePoint : Müşteriler süresiz olarak doldurulabilen, imzalanabilen ve yeniden kullanılabilen zaman aşımı istekleri gibi dijital formlar oluşturabilir ve gömebilir. Bu güncelleme, yepyeni kullanıcılar dahil, şirket içinde ve dışında çok sayıda kişiden bilgi toplamak için mükemmeldir. Bu bilgiler otomatik olarak SharePoint klasörlerine kaydedilebilir ve form alanlarındaki veriler tekrar SharePoint listesine eşlenebilir.
  • Microsoft Dynamics 365 : E-imzalar artık Dynamics 365 Sales ile Almanca, Fransızca ve Japonca gibi ek dillerde sorunsuz bir şekilde çalışıyor.
  • Hükümet Topluluk Bulutunda Microsoft PowerApps ve Power Automate (GCC): Federal, Sivil ajanslar, eyalet, yerel, aşiret ve bölge hükümeti çalışanları, SharePoint’e yeni bir dosya yüklendiğinde iş akışlarını imzalamayı içerebilir, ardından nihai belgeleri yönlendirir ve bir denetim izi oluşturur OneDrive / SharePoint’e.
  • Microsoft Teams : Ortak çalışanlar imza için belgeleri basit bir sekme üzerinden gönderebilir ve bir bot ekip üyelerinin sözleşme veya sözleşme gibi önemli belgelerin durumunu yönetmesini, izlemesini ve bildirmesini sağlar. Ekiplerde Adobe Sign entegrasyonu da ilk sıradadır. Kurumsal veri gizliliği ve güvenliğinin Microsoft 365’te geliştirilen üçüncü taraf uygulamaların tanıtılmasından korunmasını sağlayan Microsoft 365 Sertifikasyon programının bir parçası olarak sertifikalandırılacak kapıyı uygulama.
  • Microsoft Azure:  ABD’de halihazırda ABD’de bulunan Adobe Sign, artık Avrupa’daki Microsoft Azure’de de mevcut olup, işletmelere AB’deki tüm verileri, içerikleri ve bilgileri depolayarak AB veri koruma ve gizlilik yasalarına uymalarına yardımcı olmaktadır.
  • Microsoft Azure Active Directory (Azure AD) : Ayrıca kullanılabilir, Microsoft Azure Active Directory (AD) kurumsal müşterileri, artık merkezi bir konum olan Adobe yönetici konsolu aracılığıyla çalışanlarına Adobe Sign’u çalışanlarına güvenli bir şekilde 30 dakikadan daha az bir sürede teslim etmelerini sağlayabilir Tüm kurum genelinde Adobe çözümleri yönetmek için, çalışanlarına güvenli bir şekilde erişmek için.

Microsoft ve Adobe, müşteri deneyimi yönetimi için zaten tümleştirmelere sahiptir. Dün, pazarlamacıların tüketiciye yeni yollardan erişmelerini sağlayacak olan yeni entegrasyonları duyurdular.

  • Geliştirilmiş alıcı yolculuğu düzenlemesi:  Microsoft Dynamics 365 ve Marketo Engage’in derin bir entegrasyonu sayesinde  , Adobe Experience Cloud’un bir parçası, satış, pazarlama ve servis ekipleri kişiselleştirilmiş çok kanallı pazarlama ve satış kampanyalarını düzenlemek için tam bir yetenekler kümesi ile hizalanmış ve donatılmıştır. ve iş akışları.
  • CRM verilerini kampanyalara bağlama: Adobe Campaign Standard ve Microsoft Dynamics 365 arasındaki kapalı döngü entegrasyonu sayesinde, markalar CRM veritabanındaki profillere kişiselleştirilmiş mesajlar gönderebilir ve en uygun takip eylemlerini belirlemek için pazarlama etkileşimi geçmişini izleyebilir.
  • Hesap tabanlı hedefleme ve programatik atıf: Marketo Engage ve LinkedIn arasındaki entegrasyon sayesinde, markalar, alıcının ilgili ve hedefli katılımlarla yolculuğunun her aşamasında belirli kitlelere ulaşabilir. Pazarlamacılar ayrıntılı verileri doğrudan LinkedIn’den çekebilir ve çoğu zaman karmaşık CRM kampanya mimarisini gerekli analitiklere erişmek için tasarlamaz. Markalar, sonuç olarak pazarlama performansını iyileştirmek için LinkedIn reklamlarının, çoklu dokunma özelliği olan diğer kanallara karşı, gelire dayalı öngörülerle birlikte etkisini kanıtlayabilir.
  • Azure’da Adobe: Microsoft Azure’a dayalı olarak, markalar Azure Data Lake’ten yararlanarak işlerini dönüştürmek için yeni, eyleme geçirilebilir bilgiler üretebilir. Web siteleri, mobil uygulamalar ve formlar oluşturmak için kapsamlı bir içerik yönetim platformu çözümü olan Adobe Experience Manger, Adobe Managed Services için Microsoft Azure’dan yararlanır. Ek olarak, Magento Commerce, gelecek yıl Microsoft Azure’da satışa sunulacak ve Magento tüccarlarına, altyapılarını günlük olarak yönetmeden, yenilikleri kesintisiz bir şekilde uygulama olanağı sunacak.

Kaynak :

Adobe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top