Xbox 360’a Çıkmış, En İyi ve En Kötü Grafiklere Sahip 5 Oyun

1 -GEARS OF WAR 3

GEARS OF WAR 3

Kısa süre önce yayınlanan  Gears 5  şu anda Xbox cephesinde sahne ışığını aydınlatırken, Epic Games’in bu görkemli atıcı  en iyi ihtimalle Gears  franchise’ı. Muhtemelen bu cesur serinin en yüksek noktası değil, aynı zamanda bugün hala parlayan 360’ın tüm zamanların en iyi görünümlü oyunlarından biri.

Epic, yetenekli Unreal Engine 3’ünden daha fazlasını elde edebileceği hemen hemen her şeyi sağlıyor gibi görünüyor. 3.  Gears of War 3  , tonlarca hoş, atmosferik ortamlar, pürüzsüz ve parlak modeller ve ürkütücü derecede ayrıntılı görünen gür yüklü eylemler sergiliyor. hiç.

2- BOX OFFİCE BUST

BOX OFFİCE BUST

Bunun bir zamanlar eğlenceli franchise için kaba devamı gerçekten büstü  … Geliştiriciler oyuncuların önceden ne olduğunu biliyordu.

Bu aksiyon-macera oyunu, renkli görselleriyle saçma sapan, kayıtsız bir estetik sunmak için çok çaba sarf etse de, çoğunlukla ucuz ve aceleci olarak ortaya çıkıyor. Aynı zamanda, oyunun tarzı ile çarpışan, genellikle olgun, “olgun” temaları verilen tuhaf bir seçim. Yine de, benzer çelişkili temalara sahip bir oyun olan Conker’s Bad Fur Day’in aksine  , bu etkileyici olmaktan çok garip geliyor.

Karakter modellerinin garip, yukarıya yakın yüz animasyonu, Maya yazılımının yeni bir yinelemesinden bir demo gibi gözüküyor ve bloklu, yumuşak ortamlar N64 platformunun sonlarından kopmuş gibi görünüyor.

3- RESİDENT EVİL 5

RESİDENT EVİL 5

Bu klasik hayatta kalma korku franchise’ı o zamandan beri bir çeşit cesur, minimalist gerçekçilik olarak geri çevrilmiş olsa da, 5. ve 6. taksitler, Resident Evil için görsel bombardımanın yüksekliğini temsil ediyordu  . Ve oyun zaman zaman sorgulanabilirken – akılsız hareketler için bazı nüansları yıkmak – oyunlar her zamanki gibi kaygan görünüyor.

4- CRACKDOWN

CRACKDOWN

Bir zamanlar açık olan bu harika açık dünya aksiyon oyunu, zorlu grafikler ve  oynanışlarıyla tanınıyor.  Oldukça ılıklık sayesinde – eğer sınır çizgisi  kırılmazsa  Crackdown 3 . Oysa 360 orijinal atılım  yoktu  en azından bazı cazip oyun var. Maalesef aynısı, gerçekçiliği stilistik yetenekle dengelemeye çalışan blokik görseller için söylenemez, ikisini de çekmeyi başaramaz .

Oyunun ortamları oldukça yumuşak ve sık sık boş hissediyor ve düz doku ve jagjilerin bolluğu bunu orijinal  Xbox için geç bir çaba gibi gösteriyor  .

5-HALO 4

HALO 4

Bu ikonik konsolun FPS hayranları, orijinal devs Bungie’nin Halo  serisinin bayrağını yeni gelen 343 Endüstriye teslim edeceği açıklandığında biraz tedirgindi  . Bu 4 yineleme ederken  Halo  360 üzerinde değil  oldukça  orijinal üçlemenin yüce zirvelere çıkmak, hala sağlam atıcı, ve konsolda güzel oyunlarından biri önyükleme için.

Halo 4  , etkileyici aydınlatma ve parçacık efektleri ile zenginleştirilmiş çok şık çevre ve karakter modelleri içerir. Parlayan mercek parlaması ve meltemde esen toz parçacıkları gibi ince detaylar bilim kurgu sahnesini boyamaya gerçekten yardımcı oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top