Vin Diesel’in Yeni Filmi Bloodshot’tan İlk Fragman!

Hızlı ve Öfkeli serisiyle gönüllerde taht kuran Vin Diesel’in yeni filmi “Bloodshot” ilk kez göründü. Filmin yapımcısı Dinesh Shamdasani’nin dün yaptığı Instagram paylaşımının ardından bugün, filmin ilk fragmanı yayınlandı.

Fantastik macera filminin konusunu, Vin Diesel’in hayat vereceği “Denizci Ray Garrison” oluşturacak. Öyle ki bu filmde, öldürülen bir karı kocanın hikayelerine tanık olacağız

Bloodshot filminde Denizci olan Ray Garrison isimli bir adam ve karısı öldürülür. Bunun ardından bir grup varlıklarını gizleyen bilim adamı Ray Garrison’ı nanoteknoloji yardımıyla hayata geri döndürür. Ray bundan sonra kendi gibi olan süper askerlerle çalışacaktır. Bu sırada ise geçmişiyle ilgili hiçbir şey hatırlamıyordur. Ama hafızası geri gelmeye ve karısı ile kendisini kimin öldürdüğünü hatırlamaya başladığında her şeyi yok etmek için mücadele vermeye başlayacaktır. Garrison, yavaş yavaş bu cinayetin ardındaki komployu ortaya çıkaracaktır.

Bu aksiyon dolu filmin vizyona gireceği tarih ise fragmanın içerisinde yer almıyor ancak videonun açıklama bölümüne bakıldığında, “2.21.2020” tarihi dikkatlerden kaçmıyor. Buna göre Bloodshot, 21 Şubat 2020 tarihinde vizyona girmiş olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top