Hitman’in Geliştirici Stüdyosu IO Interactive’den Yüreklere Su Serpen Açıklama

Görünüşe göre Hitman 3 üzerinde çalışmaya ek olarak, IO Interactive de WB ile yeni bir IP almaya başladı.

Hitman 2 ve  Hitman HD Enhanced Collection’da birlikte çalıştıktan sonra  , geliştirici IO Interactive ve Warner Bros. Interactive Entertainment bugün bu ortaklığa yeni bir oyunda devam edeceklerini açıkladı.

Şu anda bu yeni unvanın ne olduğu ile ilgili detaylar henüz verilmemiştir, ancak Hitman ile ilgili olmayacak gibi görünüyor . IO CEO’su Hakan Abrak’tan yapılan açıklamada, bu projenin “yeni bir evrende” olduğu ve Ajan 47’nin üzerinde durduğu şey olmayacağına işaret ettiği belirtildi. Bilgisayar ve konsollara geleceği gerçeğinden başka bir çıkış tarihi ve platformları hakkında daha fazla bilgi verilmemiştir.

Hitman 3
Hitman 3

Bu haber, daha önce IO’nun yeni bir IP üzerinde çalıştığı gerçeğinin farkında olduğumuzdan, hiçbir zaman sol alan dışında değildir. Bu açıkça, gizemli projenin ne olduğu ve bugünkü duyurunun yalnızca IO’nun yeni bir şey geliştirdiğini doğruladığını gösteriyor.

Bununla birlikte, Hitman üzerinde çalışmak  da bitmiyor gibi görünüyor. IO şu anda boru hattında yeni bir franchise sahip olabilirken,  Hitman 3’ün üzerinde çalıştığı da bildirildi ve birkaç yıl önce yeniden başlatılmasında görülen epizodik biçime geri dönülebilir.

Bu yeni IP ve Hitman 3 hakkında ne zaman daha fazla şey duyacağımıza bakılmaksızın,  kesin olan bir şey var: IO Interactive şu anda çok meşgul görünüyor. Yeni konsolların 2020’nin sonlarına gelmesiyle, belki de stüdyo, piyasaya sürüldüğü bu platformlarda piyasaya sürülecek bir şeye sahip olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top