Fenerbahçe Beko 56 – 68 Kızılyıldız

Fenerbahçe Beko , Turkish Airlines EuroLeague 2019-20 sezonu ikinci hafta maçında Kızılyıldız’a konuk oldu. Stark Arena’da oynanan karşılaşma 68-56 ev sahibi ekibin lehine sonuçlandı. Fransız oyuncumuz Nando De Colo kaydettiği 19 sayıyla maçın skoreri olurken, Ali Muhammed 13 sayıyla oynadı.

Fenerbahçe Beko parkeye; Kostas Sloukas, Nando De Colo, Nikola Kalinic, Derrick Williams ve Jan Vesely beşiyle çıktı.

Fenerbahçe Beko Başantrenörü Zeljko Obradovic, Kızılyıldız maçı sonrası Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Çok kötü bir maç çıkardıklarını belirten Obradovic, “Çok kötü oynadık, bu çok net. Takımın tablosu bu şekilde olunca önce kendimi eleştirerek başlarım. Bu maçtaki tüm sorumluluk bu akşam için bende, benim omuzlarımda. Çok net bir şey söylemek mümkün değil çünkü idmanlardaki tablomuz bugünkü maç performansından çok farklıydı. O yüzden bu akşamki tablomuza çok şaşırdım. Çok net bir şekilde reaksiyon göstermemiz gerekiyor. Kendi açımdan elimden gelen ne varsa yapmaya hazırım. Güzel olan, daha sezonun başındayız ve önümüzde çok maç var. İnşallah bu şekilde bir tablo olmayacak. Bu programda da çok kolay olmayacak. Bahanelere inanan bir insan değilim. Bu akşam için de tüm bahaneyi kendi üzerime alıyorum.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top