JOKER FİLMİNİN BAŞARISI

Joker sinemalar açıldı ve Cuma günü yeni kayıtlar yapmaya başladı. Film, Venom’un Ekim açılış günü rekorunu kırdı ve Cuma günü 39,8 milyon dolardan fazla kazandı. Daha sonra vardı şimdiye kadar en büyük Ekim girdiği hafta kadar aşan $ 93.500.000 kazanç, Venom 2018 yılında ‘ın 80 milyon $ Joker beri şimdi Warner Bros büyük açılışı olan adalet lig Kasım 2017 yılında açılan Joker neredeyse eşleşti Adalet Ligiilk haftasonu toplamı, yarın milyon Adalet Ligi’nin 93,8 milyon dolarlık açılış haftasonuna geliyor. R dereceli bağımsız bir filmin, DC’nin önde gelen süper kahraman ekibinin ilk büyük ekran çıkışını geçmeye çok yaklaşması, hem hayranlarını hem de yöneticilerini şaşırtacağından emin.

Joker , Batman’ın Joker adındaki başpiskoposluğunun temelli, R puanlı bir öyküsüdür. Phoenix, deliliğe inen ve Joker olarak bilinen palyaço yüzlü katil olarak ortaya çıkan Arthur Fleck’i oynuyor. Filmde ayrıca Robert De Niro, Zazie Beetz, Frances Conroy, Brett Cullen, Glenn Fleshler, Bill Camp, Shea Whigham ve Marc Maron da yer alıyor. Film Todd Phillips tarafından yönetildi.

Film eleştirmenlerle kutuplaşıyor. ComicBook.com’dan Brandon Davis, filme bir şaheser olarak verdiği 5 yıldızlı bir derleme olarak şöyle diyor: “ Joker , yoksulluk veya zihinsel hastalık gibi konularda sosyal bir yorum olsa da, en iyi bilinen DC Comics kötü adamına yeni ve gizemli bir bakış attı, ya da sadece yapımcı Martin Scorsese’nin bağlı olduğu unutulmaz bir sinema parçasına inanmak için görmeniz gerekir ve o zaman bile yine de buna inanmayabilirsiniz. “

Görüşmelerde Phoenix, Joker’i geleneksel bir süper kahraman veya gişe rekorları kıran bir film olarak sınıflandırmaktan kaçındı . “ Bir röportajda Phoenix ,“ Bunu herhangi bir tür gibi sınıflandırmazdım ” dedi .“ Süper kahraman filmi ya da stüdyo filmi ya da… ”olduğunu söyleyemem… Kendini eşsiz hissettiriyor ve her şeyden daha fazlasını düşünüyorum. Muhtemelen en önemli şey, Todd bu konuda çok tutkulu görünüyor ve çok veriyor, bu yüzden heyecan verici.

“Bence, bu filmlerin heyecanı ve boyutlarının altında, gerçek yaşam mücadeleleriyle uğraşan bu inanılmaz karakterler var. Bazen ortaya çıkarılmış ve açığa çıkmış, bazen öyle değil ve bu yüzden her zaman çizgi romanlarda gerçekten ilginç olan ve bir tür olma fırsatını hak eden karakterler vardı. okudu. Ve bence Todd bu fikirle ilgili çekici görüyor.

Joker’in gişe başarısı hakkında ne düşünüyorsun ? Film hakkında ne düşünüyorsun? Yorumlarda bize bildirin. Joker şimdi tiyatrolarda oynuyor.

Yaklaşan DC Filmleri filmleri arasında 7 Şubat 2020’de Yırtıcı Kuşlar (Bir Harley Quinn’in Fantabulous Özgürlüğünü Alma) , 5 Haziran 2020’de Wonder Woman 1984 , 25 Haziran 2021’de Batman , 6 Ağustos 2021’de İntihar Kadrosu , ve 16 Aralık 2022’de Aquaman 2 .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top