Netflix’ten Yeni Suç Dizisi: Criminal

İngiltere, Fransa, Almanya ve İspanya’dan 12 farklı hikayesiyle polisiye-suç dizisi Criminal Netflix’te yayında.

Netflix, yeni polisiye suç dizisi Crimal’in ilk fragmanını yayınlandı. 4 farklı ülkede çekimleri gerçekleştirilen yapım, pek çok kişiyi ekran başına kilitleyecek gibi duruyor.

Sahneleri çoğunlukla polis sorgu odalarında geçecek olan Criminal, toplam 12 bölüm sürecek. Her ülkeye 3’er bölüm ayrılacak, her bölüm 45 dakika sürecek.Olaylar 4 farklı ülkede geçecek. Bu ülkeler arasında Fransa, İspanya, Almanya ve İngiltere yer alacak. Pek çok farklı ülkede çekimleri tamamlanan yapımın her bir bölümünde benzersiz bir hikaye anlatılacak. Kedi-fare akıl oyunlarına benzer bir olay örgüsüne sahip dizide, İngiltere bölümlerinin oyuncuları arasında David Tennant (Doctor Who), Hayley Atwell (Ajan Carter), Youssef Kerkour (Dracula) Clare-Hope Ashitey (Doctor Foster) gibi ünlü isimler yer alacak.

Criminal’in Fransa temalı bölümlerine baktığımızda ise başrol olarak Jeremie Renier ve Nathalie Baye karşımıza çıkarken Amerika bölümünde Nicholas Pinnock, Katherine Kelly, Lee Ingleby, Mark Stanley, Rochenda Sandall, Shubham Saraf, Almanya bölümünde kadroya Peter Kurth ve Christian Berkel isimleri eklenecek. Son ülke olan İspanya kısmında ise Carmen Machi ve Inma Cuesta isimleri performanslarını sergileyecekler.

Polisiye-Suç dizisi Criminal 20 Eylül’de Netflix’te.  Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top