Lucifer’ın Final Olacağı 5. Sezon!

Film ve dizi kategorilerinde sizlere yeni bilgiler ve ürünler tavsiye etmeye devam ediyoruz. Bugün ki yazımızda daha detaylı bahsedeceğiz burada.

ABD’deki Netflix aslında hiç izlememişti ve gösterinin Netflix’in bazı uluslararası bölgelerindeki derecelendirmelerinin Netflix’i mantığı almaya ve Lucifer’in hikayesini sürdürmeye ikna eden şey olduğuna inanılıyor.

Dördüncü sezona gelişinden bu yana verilen tepki çok büyük. TVTime’ın saldırı raporunu HBO’nun Game of Thrones’ten daha iyi performans gösteren 1 numaralı rokete attı ve tüm zamanların rekorunu kırdı .

Lucifer’in 5. sezonunda kaplayacak çok şey var, hadi başlayalım.

Hollywood Reporter’dan yapılan açıklamada Netflix şunları söyledi: “  Dünyanın dört bir yanındaki Lucifer hayranlarının Netflix’te bu diziyi benimsemiş olması bizi heyecanlandırıyor  ve onlara bekledikleri büyük başarıyı vermek için sabırsızlanıyoruz.”

İşte Lucifer oyuncularının 5 sezonunda yenilikleriyle ilgili bazı tepkiler:

Ana programcı olarak görev yapan Ildy Modrovich şunları söyledi: lucifer’in 5. sezonu Sezon 5 geliyor !!! Sevgileriniz ve desteğiniz için güzel Lucifamily’ye teşekkür ederiz !! Ve şimdiye kadar en iyi ortaklar olduğu için @ LuciferNetflix! Son sezonumuz, bu yüzden COUNT yapmayı planlıyoruz !! ”

Ortak şovmen olarak görev yapan Joe Henderson şöyle dedi: “Fanlar bizi hayata döndürdü. Şimdi, hikayemizi şartlarımızla bitiriyoruz. Sizleri mağazada ne olduğunu görmek için sabırsızlanıyorum! ”

Lucifer’in 5. sezonu üretimde nerede?

Haziran 2019’un sonlarında, Ildy , Temmuz 2019’da yazarın odasına geri döndüklerini onaylamak için Twitter’a gitti . 12 Temmuz 2019’da, yazar odasındaki tüm ekipten bir fotoğraf görük.

5. sezonun ilk sahnesinin çoktan yazıldığı çoktan söylendi .

Ayrıca 5. sezonda yönetmen başkanlığına kimin döneceği ile ilgili ilk duyuruları aldık.

Richard Speight, Jr., sezon 5’te direk olarak geri dönecek.

Lucifer 5. sezondan ne beklenir

4. sezon için spoiler bölgesine girmeden önce Netflix, Lucifer için 4. sezondan hemen önce yayınlanan harika bir sezon 1-3 rekoru kırdı.

Öncelikle, son bölüme, içine dalmaya çok şey kalacağınızdan bahsedelim.

Son bölüm (bölüm 10 – “Kim New Hell of Hell?”) Lucifer’in eve dönüp Los Angeles’a dökülen cehenneme yardım etmesini görüyor. Chloe ve Lucifer, Lucifer ile “ilk aşkı asla Havva değildi” diyerek birbirlerine olan sevgilerini de (orada sürpriz olmaz) ortaya koyuyor.

Sezon boyunca, Chloe’nin Lucifer’in şeytani bir yanı olduğu ve bu nedenle Havva’nın tanıtımının neden anlamlı olduğu ile karşı karşıya gelmeye çalıştığını gördük.

Sezon 4, şeytanların cehennemde eve döndüğü Lucifer’in asla eve dönmeyi düşünmediğini bilerek gelecek sezonları oluşturuyor.

Bölüm Lucifer ile kapanır ve umarım ancak geçici olarak eve dönerken son olarak Chloe’ye veda eder.

Lucifer’in 5. sezonunda kaç bölüm olacak?

Aslında, Lucifer’in son sezonda 10 bölüm olacağı söylendi, ancak Temmuz 2019’dan itibaren Netflix’in gösteriye genişletilmiş bir düzen verdiğini biliyoruz.

Seri, 16 bölüme genişletildi, yani 2020’den itibaren yaklaşık 16 saat yeni içeriğe sahip olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top