Apple, iOS 13’ün beta bırakmasından önce iOS 13.1’in ilk geliştirici beta sürümünü yayınladı

Teknolojik Apple, bugün yeni bir iOS 13 geliştirici sürümünü piyasaya sürüyor. Bu sürüm, iOS 13 beta’nın son turundan bu yana sadece bir haftadan az sürüyor. İlginçtir ki, Apple bu haftaki sürümünü iOS 13.1 geliştirici beta olarak etiketleyerek iOS 13’ün beta testinin sona erdiğini belirtti. watchOS 6 developer beta 9 kullanılabilir ve etiketlendi.

Apple’ın genel beta sürümleri, en son geliştirici beta sürümünün vahşi ortamda test edilmesinden sonraki bir tarihte uygulanmalıdır.

Teknolojik Apple’ın görünüşte iOS 13.1 beta testine geçmesi ilginç. Apple iOS 13’ü piyasaya sürmeye hazırladı ve şimdi iOS 13.1’i hata düzeltmeleri ve özellik geliştirmeleriyle hızlı bir şekilde takip ediyor. İOS 13 beta testinden kaldırılmış olan özellikler, örneğin Haritalar’daki Kısayol Otomasyonları ve Share ETA gibi iOS 13.1’de bulunmaktadır .

Bu, Teknolojik Apple’ın iOS 13’ün piyasaya sürülmesini tamamen atladığı anlamına gelmez. Gelecek ay iOS 13’ün halka açıklanmasını bekliyoruz; iOS 13.1’in bir süre sonra da devam etmesi bekleniyor.

İOS 13.1 ve iPadOS 13.1’e daha derine daldıkça, iOS 13 beta ile karşılaştırıldığında neyin değiştiği hakkında daha fazla şey öğrenmeliyiz. Bu keşifleri yaptıkça güncelleneceğiz.

Apple hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız web sitemizi takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top