Teknolojik Apple Watch 5, Seramik Ve Titanyum Versiyonlarıyla Geliyor!

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bir çok alanda çeşitli gelişmeler yaşanmıştır. Bunlardan bir tanesi de Apple tarafıdır.

İyi bir Apple Watch Serisi 5 söylentisi için tüm yıl boyunca bekledikten sonra ikisi de aynı anda geldi: Beşinci nesil giyilebilirliğin Eylül ayında piyasaya sürülebileceğini duyduk ve şimdi bu yıl eklenen farklı kasa malzemelerinin haberleri var.

Brezilya sitesi iHelp BR , WatchOS 6’nın beta kodunda gizli olan ve seramik ve titanyum muhafazalara işaret eden grafikleri gördü – büyük olasılıkla Apple Watch 5 için, ancak paslanmaz çelik ile ilişkilendirilmiş ve üretilmiştir.

Apple, geçmişte seramik smartwatch’ler teklif etti, ancak seçenek Series 4’te kaldırıldı . Asla bir titanyum Apple Watch olmamıştı, bu yüzden bu tamamen yeni olan bu seri gözde olacak gibi duruyor.

  • Apple Arcade’de erken bir bakış
  • Karanlık mod devralıyor

Apple analisti Ming-Chi Kuo’dan Şubat ayında tekrar giyilebilir olan Series 5 için seramik bir model hakkında söylentiler duyduk . Hem Seri 5 hem de Seri 4’ün (muhtemelen satışta kalacağı) yeni sürümleri alabilmesi mümkün olacaktır.

Apple, henüz resmi olmamakla birlikte, Eylül ayının ikinci haftasında gerçekleşecek olan bir etkinlikte , Apple iPhone 5’i 2019’da yeni iPhone’larla birlikte gösterecek. Teknoloji alanında en iyilerden birisi olan Apple markasının ürünlerini sizlere tavsiye ediyoruz.

Teknoloji alanında üretilen tüm haber ve tavsiyeleri web sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top