Hayatınızda büyük değişiklik yaratacak kitap !

Hayatınıza dair herşeyi şimdi bir kenara bırakın,ve bu makaleyi iyi okuyun.Bu önereceğim kitap,benim hayatımda beni gazlamak adına okuduğum en iyi kitap.Karşınızda Bircan Yıldırım’ın eseri Hayat Cesurlara Torpil Geçer.


Bu eser bir insanın yeniden hayatını sorgulatmasına yarıyor.Kitapda iki karakterin konuşmaları bulunuyor.Çok spoiler vermeden size kısaca anlatmak istiyorum dolaylı cümlelerden.Hayatınıza giren her insanın sizden bir tarafınızı yansıttığını biliyormuydunuz ?


Evet tam olarak öyle hayatınıza giren gerçekten sevdiğinizi düşündüğünüz her insan sizin bir payınızı taşıyor.Bu kitapta acılarınızdan,gördüğünüz hatalardan nasıl ders çıkarabildiğinizi ve bu zamana kadar neden çıkartamadığınızı anlatıyor.


Hiç kimse hayatınıza rastgele girmez unutmayın,hayatınızdaki herkes sizin için ya bir imtihan ya da armağandır.Hayallerinize engel olan kişileri bulmanıza yardım edecek bu önerdiğim kitap.Suçluların sadece onların olduğu değil,aynı zamanda kendinizin olduğunuda öğretecek bu kitap.


Bu kitapta her cümlenin doğruluk payı çok yüksek.İnanın kitabı okumaya başladığınız zaman,bazı sayfalarda kendinizi sorgulayacak,bazı sayfalarda hüngür hüngür ağlayacaksınız,bazı sayfalarda artık net adımlar atacak ve hayatınızı değiştirmek için kendinizi cesaretlendireceksiniz.


Tavsiye bizden
Hayat Cesurlara Torpil Geçer sizde cesur olmaya devam edin cesaretinizi toplayın,her anlamda başarı ve cesaret ile istikrar ve disiplinin birlikteliği ile başarı bir sonraki adımınız kadar yakındır.Herkese ve herşeye karşı duvarlarınız olsun sadece siz izin verin o duvarları aşmasını istediğiniz insanlara.Duvardan kasıtımda katı olmayın herşeye karşı 🙂
( Editörden; beni bu işlere başlatacak kadar etkili bir kitap 🙂 Ve ayrıca şunuda belirtmek isterim Sanat’ın en güzel dalı bana göre kitaplardır.)

Şimdiden iyi okumalar 🙂 ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top